Hubnutí - Dieta 60 kapslí

Značka: Total Vital Max
Směs na hubnutí, která přispívá ke kontrole tělesné hmotnosti a snižuje chuť k jídlu. Dokonalý doplněk každé zdravé diety. Skoncuj s nadváhou, dej sbohem přebytečnému tuku a žij s lehkostí!
 
První doplněk stravy s vědecky vyvinutým složením - 60 kapslí - 30denní kúra (2 ks denně)
  • Unikátní směs vysoce účinných látek
  • Efektivnější spalování tukových buněk během fyzické aktivity
  • Podporuje snížení hmotnosti při dietě
  • Omezuje pocit hladu
  • Podporuje energii, výdrž a vitalitu
  • Přírodní složení (100% VEGAN)
Dostupnost Skladem
565 Kč
Hubnutí - Dieta 60 kapslí
Značka: Total Vital Max

Nadváha nebo obezita je v podstatě nadměrné ukládání tělesného tuku, které může vést kromě časté únavy či vyčerpanosti k vážným zdravotním problémům. Nadváhu má každý druhý Čech a pětina lidí v Česku trpí obezitou. Už dávno nejde jen o estetický problém, ale hlavně o problém zdravotní, který výrazně snižuje kvalitu života. Častokrát pociťujeme nedostatek energie při fyzické aktivitě, ale i když pracujeme takzvaně hlavou nebo například při emocionálním vypětí. Není divu, je třeba ulevit tělu od nepřiměřené zátěže, změnit stravovací návyky a začít si užívat pravidelné cvičení a pohybové aktivity. Zbavit se nadváhy bez nežádoucího jojo efektu znamená cítit se báječně. Dopřej si to jednou provždy!

Total Vital Max-Hubnutí-Dieta ti k tomu pomůže. Jedná se o doplněk stravy na hubnutí obsahující unikátní směs zeleného čaje, garnície, L-karnitinu, acai, pomerančovníku, vitamínu E, zinku, selenu, černého pepře, zelené kávy a chromu, která přispívá k redukci tělesné hmotnosti, podporuje metabolismus lipidů (tuků) a potlačuje chuť k jídlu. Zelený čaj, guarana a chrom také podporují látkovou výměnu v organismu a napomáhají nám spalovat tuky. Navozují a prodlužují pocit sytosti. Přírodní doplněk obsahuje také L-karnitin, který je často využíván ve fitness při formování postavy a jako osvědčený spalovač tuků. Tento produkt je vhodný pro vegany i vegetariány. Neobsahuje škrob, lepek ani konzervanty.

Složení:
 

iconfit L-Karnitin - považuje se za jeden z nejefektivnějších spalovačů, který podporuje výdrž, dodává energii a regeneruje svaly.

iconfit Zelený čaj - pomáhá při oxidaci tuků, zefektivňuje využití živin v organismu a zvyšuje fyzickou výkonnost.

iconfit Garcínie kambodžská - navozuje pocit sytosti, čímž pomáhá udržovat normální tělesnou hmotnost. Dále pomáhá udržovat normální hladinu cukru a tuku v krvi.

iconfit Acai Berry - nejúčinnější antioxidant, zlepšuje metabolismus a pomáhá v boji z nadváhou. Toto ovoce může napomáhat při prevenci mnoha civilizačních chorob a nemocí souvisejících s nezdravým životním stylem (např. cukrovka, nadváha nebo kardiovaskulární a neurologické choroby).

iconfit Zelená káva - populární surovina, která se používá k redukci hmotnosti. Pomáhá zbavit se nadváhy a nadbytečného tuku.

iconfit Guarana - pomáhá zvýšit bdělost a koncentraci. Podporuje fyzickou aktivitu, normální mentální výkonnost a snižuje únavu.

iconfit Pomerančovník hořký (30% synefrinu) - jeden z nejpopulárnějších přírodních spalovačů tuku na světě a skvělý pomocník při redukci tělesné hmotnosti, podporující termogenezi a štěpení tuků.

iconfit Chróm - přispívá k udržování normální hladiny glukózy v krvi. Dále bojuje proti únavě a pomáhá regulovat chuť k jídlu.

Balení:

Počet kapslí v balení: 60 ks.

Dávkování:

2 kapsle denně, zapít tekutinou.

Upozornění:

Stanovená doporučená denní dávka se nesmí přesáhnout. Doplněk stravy se nesmí používat jako náhrada pestré stravy. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Seznam zdravotních tvrzení, které se mohou uvádět, jsou v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (ES) č.1924 / 2006 ze dne 20. prosince 2006 o výživových a zdravotních tvrzeních o potravinách a následných novelizací.

icos

stažený soubor (3)Výrobek není určen jako lék.
Doporučuje se vyvážená strava a zdravý životní styl.

Total Vital Max byl vědecky vyvinut z přírodních látek za použití moderní technologie, bez jakýchkoliv hormonálních a chemických přísad, obsahuje klinicky ověřené složky v prvotřídní kvalitě! Složky jsou zpracovávány nejmodernějšími technologiemi, aby si zachovaly svou maximální sílu a účinnost!