O nás

Jsme tým lidí, které na začátku profesně svedla dohromady podobná cesta a vývoj ve smyslu zájmu o zdravý životní styl. Studovali jsme, jak funguje lidský organismus a hledali kvalitní doplňky stravy s cílem naplno využít potenciál těla i mysli. Čím dál hmatatelněji cítíme, a možná to máš stejně, že dodávat tělu vše potřebné jen prostřednictvím stravy začíná být v dnešní době tak trochu „mission impossible“. Dalším impulzem pro nás byla skutečnost, že produkty, jejichž složení za něco stálo, stály pomalu půlku platu. Aby pak člověk všechny vhodně a synergicky nakombinoval, to už je kapitola sama o sobě. S rostoucí nabídkou nejrůznějších preparátů a zvyšující se dostupností informací pak taková kuchyňská linka podobných nadšenců, jako jsme byli i my, připomínala spíše regulérní lékárnu. Přesto jsme se ale ve finále cítili více unavení z věčného srovnávání a kombinování jednotlivých produktů než zdravě posíleni jejich reálným účinkem, ať už jde o imunitu, mentální výkonnost, pohybový aparát nebo jakýkoliv další aspekt spojený s kvalitou každodenního, aktivního života. A někde v tomto bodě se zrodila naše mise!

onas

Hledání účinných a zároveň dostupných řešení v otázce lidského zdraví se tak stalo naším posláním. Název projektu I AM FIT je ve své podstatě pozitivní afirmací pro nás samotné stejně jako pro každého, kdo zavítá na naše webové stránky s přáním obstarat pro sebe nebo své blízké kvalitní doplňky stravy za rozumné peníze. Jednotlivé položky už jsou jen prostředkem k dosažení toho, aby tato věta platila neomezeně.

Určitě to znáš taky a možná je to důvod, proč čteš tyto řádky. Je to o tom, jak se každý den cítíme. Když se cítíme plní energie, nebolí nás celé tělo a máme dobrou náladu, není to výhodné jen pro nás samotné, ale máme chuť, sílu a větší potenciál být užiteční i okolí. Proto nás motivuje vize, v níž pomáháme vytvářet tento nikdy nekončící řetěz vitality.

Při jednání se zákazníky pokaždé vycházíme zejména z našich vlastních zkušeností. Děláme obchod s doplňky stravy a zdravou výživou tak, aby ses k nám rád vracel a byl po všech stránkách stále fit.