Játra - Detox - Antioxidanty 60 kapslí

Značka: Total Vital Max
Silná směs, která má antioxidační a detoxikační účinky. Přírodní mix pro přirozenou a účinnou očistu organismu zároveň přispívá k jeho ochraně před oxidačním stresem.
 
První doplněk stravy s vědecky vyvinutým složením - 60 kapslí - 30 denní kúra (2 ks denně)
  • Unikátní směs vysoce účinných látek
  • Očištění organismu od toxinů a škodlivých látek
  • Efektní antioxidant a detoxikant jater
  • Ochraňuje buňky před oxidačním stresem
  • Snižuje riziko vzniku rakoviny
  • Přírodní složení (100% VEGAN)
Dostupnost Skladem
440 Kč
Játra - Detox - Antioxidanty 60 kapslí
Značka: Total Vital Max
Stres, nezdravá strava, nedostatečná hydratace, nezdravý životní styl a množství dalších příčin má za následek, že se v našem těle začnou usazovat toxiny. Člověk se pak cítí unavený, bez energie, má neurčité bolesti ve svalech, trápí ho ekzémy, průjmy nebo zácpy i další problémy, které vznikají bez jasných příčin. V takových případech se doporučuje pročištění organismu neboli detox.

Total Vital Max-Játra-Detox-Antioxidanty je přírodní doplněk stravy, obsahující unikátní směs ostropestřce, inulinu, chlorelly, acai, aloe vera, černého pepře, zelené kávy, Lecitinu, zinku, selenu a vitaminu E. To jsou antioxidanty i přírodní látky, známé svými detoxikačními účinky na organismus v jedné pečlivě vyladěné směsi, která příznivě ovlivňuje zdraví jater, přispívá k ochraně organismu před oxidačním stresem a účinně zbavuje tělo nečistot. Vyvážený obsah vlákniny a antioxidantů, které společně tvoří velmi účinnou pomoc k detoxikaci těla, pročištění tlustého střeva a jater.
 
Složení:
 

iconfit Inulin (vláknina) - má příznivý vliv na zažívání, pomáhá normalizovat funkce trávicího traktu, řeší i zácpu. Dále má probiotické účinky čili podporuje růst prospěšných bakterií v tlustém střevě. Používá se k prevenci nádorových onemocnění trávicího traktu a detoxikuje organismus.

iconfit Acai berry - nejsilnější přírodní antioxidant a nejzdravější ovoce na naší planetě. Neuvěřitelně pestré spektrum obsažených antioxidantů pomáhá cítit se mladší a předcházet vážným zdravotním problémům. Výzkum také ukázal, že antioxidanty mohou pomoci regulovat hladinu cholesterolu v těle, zlepšují metabolismus a pomáhají lidem dosáhnout vysněné postavy.

iconfit Ostropestřec mariánský - silný antioxidant, proslulý svou schopností intenzivně regenerovat játra a stimulovat jejich správné fungování. V přírodní farmacii se používá již stovky let zejména při jaterních chorobách, avšak stejně blahodárné účinky má také na žlučník a ledviny.

iconfit Sójový lecitin - urychluje regeneraci svalů po velkém výkonu a upravuje trávení. Posiluje funkce nervového systému, má vynikající účinky na snižování hladiny cholesterolu, pročišťuje stěny cév a posiluje činnost srdečního svalu. Doporučuje se také jako prostředek proti únavě při fyzickém výkonu, pro fyzicky pracující a aktivní sportovce.

iconfit Zelená káva - velmi dobře známá pro její antioxidační a detoxikační účinky. Výrazně napomáhá k redukci tělesné hmotnosti, pomáhá snižovat krevní tlak a optimalizovat hladinu glukózy (cukru) v krvi. Zelená káva je nápomocná také v boji proti celulitidě a pomáhá tělu zabraňovat ukládání tuku.

iconfit Aloe vera - přírodní zázrak pro naše zdraví. Tato rostlina má antioxidační, detoxikační a antibakteriální vlastnosti. Zbavuje tělo škodlivých látek. Zpomaluje dokonce i stárnutí a podporuje energii v našem těle, takže maximalizuje detoxikační procesy (odstranění škodlivin) a tělo pak snadněji regeneruje. Aloe vera potlačuje reprodukci virů a bakterií. Je známá i jako přírodní antibiotikum proti streptokokům a stafylokokům. Dokáže zneutralizovat kyselé části tkání a kůže. Podporuje i normální srážlivost krve.  

Balení:

Počet kapslí v balení: 60 ks.

Dávkování:

2 kapsle denně, zapít tekutinou.

Upozornění:

Stanovená doporučená denní dávka se nesmí přesáhnout. Doplněk stravy se nesmí používat jako náhrada pestré stravy. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Seznam zdravotních tvrzení, které se mohou uvádět, jsou v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (ES) č.1924 / 2006 ze dne 20. prosince 2006 o výživových a zdravotních tvrzeních o potravinách a následných novelizací.

icos

stažený soubor (4)Výrobek není určen jako lék.
Doporučuje se vyvážená strava a zdravý životní styl.

 

Total Vital Max byl vědecky vyvinut z přírodních látek za použití moderní technologie, bez jakýchkoliv hormonálních a chemických přísad, obsahuje klinicky ověřené složky v prvotřídní kvalitě! Složky jsou zpracovávány nejmodernějšími technologiemi, aby si zachovaly svou maximální sílu a účinnost!