Klouby - Chrupavky - Kosti 60 kapslí

Značka: Total Vital Max
Komplexní péče pro zdravý pohybový aparát. Optimální výživa kostí, kloubů, vazů, šlach a chrupavek v jednom výhodném balení!
 
První doplněk stravy s vědecky vyvinutým složením - 60 kapslí - 30 denní kúra (2 ks na denně)
  • Unikátní směs vysoce účinných látek
  • Optimalizuje funkci kosti a chrupavek
  • Zlepšuje mobilitu a flexibilitu kloubu
  • Stimuluje syntézu chrupavky
  • Přírodní složení
Dostupnost Skladem
490 Kč
Klouby - Chrupavky - Kosti 60 kapslí
Značka: Total Vital Max
Dopřejte správnou výživu namáhaným svalům, kostem, kloubům a chrupavkám! Náš pohybový aparát se s věkem přirozeně opotřebovává, a proto je důležité mu věnovat potřebnou péči v průběhu celého života, aby se radost z pohybu neztrácela. Samostatnou kategorii pak tvoří sportovci a lidé vykonávající namáhavou fyzickou práci. Viditelné stopy na pohybovém aparátu zanechává kromě odžitých let také nezdravý životní styl. Příroda zná naštěstí lék na všechno. Když se příroda snoubí s moderními a šetrnými výrobními technologiemi, vznikne Total Vital Max-Klouby-Chrupavky-Kosti.
 
Jedná se o doplněk stravy obsahující unikátní směs kurkumy, boswellie, vápníku, MSM, glukosamin sulfátu, kyseliny hyaluronové, vitamínu D3 v synergické kombinaci s vit. K2 a kolagenu. Výsledkem je komplexní péče o pohybový aparát a kosti. Mix pro radost z pohybu zlepšuje promazávací vlastnosti kloubů, má silné protizánětlivé účinky a přispívá k normální funkci kostí a chrupavek, kterým zajišťuje optimální stupeň výživy.
 
Složení:
  

iconfit Kolagen typu I, kolagen typu II - kolagen je zcela klíčový pro strukturu našich kloubů, to znamená zdravé vazy, šlachy a chrupavky. Pomáhá udržovat zdravé kosti a klouby, snížit bolestivost kloubů. Kolagen je základem při regeneraci kloubů, šlach a kostí.

iconfit Metylsulfonylmetan (MSM) - MSM je známé zejména pro své pozitivní účinky na kosti a chrupavky. Velmi dobré účinky vykazuje v boji s osteoartritidou a také tlumí bolesti kloubů. Kromě kloubů pozitivně ovlivňuje i šlachy a vazy, takže je komplexním doplňkem pro zdraví pohybového aparátu.

iconfit Glukosaminsulfát - je jedním ze stavebních prvků chrupavky, má přírodní protizánětlivé vlastnosti i účinky proti stárnutí. Pomáhá při léčbě běžných příznaků onemocnění souvisejících s věkem, jako je artritida či osteoartritida. Může také přispět k lepšímu trávení a zdraví střev, pohyblivosti, rozsahu pohybu a všeobecnému zdraví kloubů.

iconfit Kadidlovník pilovitý - Boswellia výrazně zlepšuje pohyblivost kloubů a snižuje bolesti kloubů. Je doslova synonymen zdravého pohybového aparátu. Za tímto účelem je již po tisíce let používána v tradičních východních medicínách. V poslední době se těší čím dál větší popularitě také v moderním světě pro svou schopnost zvládat zánětlivá onemocnění kloubů, pohybového a dýchacího ústrojí. Je ideální při léčbě artritidy, průjmy, plicních onemocnění nebo při udržování zdravé hladiny cholesterolu.

iconfit Vitamin D3 a K2 - jsou důležité vitamíny pro správné fungování kostí, svalů a krevního oběhu. Synergická kombinace vitaminů D3 a K2 je určena pro muže a ženy v každém věku i děti pro dobrý stav svých kostí, zubů a imunity. Lidé mnohdy na základě doporučení ve velkém suplementují pouze vitamín D3, aby měli silnou imunitu, nebo jako podporu léčby virového onemocnění. Skutečný efekt však přichází teprve právě v kombinaci s vitamínem K2!

iconfit Vápník - stavební materiál celého systému spojovacích tkání organismu, do kterého patří svaly, blány, šlachy, kůže a kosti. Vápník zkrátka potřebuje každá buňka v našem těle. Rozumná suplementace vápníku spolu s vitaminem D může snížit ztráty kostního minerálu, také snižuje riziko rakoviny tlustého střeva. Je potřebný k udržení zdravých kostí a zubů a přispívá i k normálnímu fungování svalů.

iconfit Kurkumin - má antioxidační a protizánětlivé účinky. Pomáhá udržovat normální stav kloubů, pozitivně ovlivňuje jejich pohyblivost, snižuje opotřebení chrupavek a zároveň ulevuje od možného zánětu. Kurkuma prospívá i kostem. Používá se také pro správnou funkci trávicího systému, jater, žlučníku nebo krevních lipidů tedy cholesterolu.

iconfit Kyselina hyaluronová - je důležitou součástí chrupavek, a proto příznivě ovlivňuje i pohybový systém, kdy plní v podstatě funkci kloubní tekutiny, která promazává klouby. Doporučuje se užívat při bolestech kloubů a jejich špatné ohebnosti, artritidě či opotřebování kolen a ramen. 

Balení:

Počet kapslí v balení: 60 ks.

Dávkování:

2 kapsle denně, zapít tekutinou.

Upozornění:

Stanovená doporučená denní dávka se nesmí přesáhnout. Doplněk stravy se nesmí používat jako náhrada pestré stravy. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Seznam zdravotních tvrzení, které se mohou uvádět, jsou v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (ES) č.1924 / 2006 ze dne 20. prosince 2006 o výživových a zdravotních tvrzeních o potravinách a následných novelizací.

Total Vital Max byl vědecky vyvinut z přírodních látek za použití moderní technologie, bez jakýchkoliv hormonálních a chemických přísad, obsahuje klinicky ověřené složky v prvotřídní kvalitě! Složky jsou zpracovávány nejmodernějšími technologiemi, aby si zachovaly svou maximální sílu a účinnost!