Menopauza - Ženské problémy 60 kapslí

Značka: Total Vital Max
Účinná přírodní směs pro ženy v přechodu, která ulevuje při projevech menopauzy a má příznivé účinky při ženských problémech, spojených právě s obdobím klimakteria.
 
První doplněk stravy s vědecky vyvinutým složením - 60 kapslí - 30 denní kúra (2 ks denně)
  • Unikátní směs vysoce účinných látek
  • Ulevuje při projevech menopauzy
  • Přispívá ke psychické pohodě a vyrovnanosti v období menopauzy
  • Ochrana buněk před oxidačním stresem
  • Ke správnému fungování nervového systému
  • Přírodní složení (100% VEGAN)
Dostupnost Skladem
450 Kč
Menopauza - Ženské problémy 60 kapslí
Značka: Total Vital Max
Přechod (menopauza, klimakterium) lze označit jako mezník mezi obdobím, kdy vlastní produkce estrogenů udržovala ženu mladou a obdobím, kdy zachování mladistvého vzhledu, elánu i zdraví bude vyžadovat jisté úsilí. Není žádnou hanbou obrátit se na odborníky v případě, že kvalita každodenního života v souvislosti s přechodem subjektivně klesá. Léčba akutních příznaků klimakteria se někdy neobejde bez pomoci, ale zvýšení kvality života za to stojí. Za tímto účelem byl také vyvinut speciální a opravdu účinný, čistě přírodní hormonálně regulační komplex výživných látek, vitamínů a minerálů, určený pro ženy v přechodu.

Total Vital Max-Menopauza-Ženské problémy je výživový doplněk, který obsahuje unikátní směs sóji, šalvěje, jetele, chmele, ginka, zeleného čaje, ploštičníku s vitamíny a minerálykterá ženám zdárně ulevuje při projevech menopauzy a dalších ženských problémů.
 
Složení:
 

iconfit Sója Luštinatá - zmírňuje typické příznaky menopauzy jako je zvýšená podrážděnost a návaly horka.

iconfit Zelený čaj - během menopauzy pomáhá cítit se celkově lépe, spalovat tuk i chránit prsa a vaječníky před oxidačním poškozením.

iconfit Šalvěj lékařská - je oblíbenou bylinou při projevech menopauzy hlavně pro své příznivé účinky, výrazně podporující tzv. menopauzální komfort.

iconfit Jetel luční - ulevuje při projevech menopauzy (klimakteria) tím, že zmírňuje návaly horka, pocení a poruchy spánku.

iconfit Chmel otáčivý - pomáhá zmírnit podrážděnost, návaly horka, noční pocení a přispívá k udržování normální hladiny cholesterolu.

iconfit Jinan dvoulaločný - podporuje soustředěnost, krátkodobou paměť v období zvýšeného stresu a také prokrvení všech částí těla, čímž příznivě působí i na výkon mozku a jeho reaktivitu. Výsledkem je lepší duševní rovnováha.

iconfit Ploštičník hroznatý - rostlina využívaná při gynekologických potížích zejména v období kolem menopauzy pro velmi příznivý efekt na všechny fyziologické jevy provázející klimakterium.

iconfit Vitamíny a minerály - přispívají k regulaci hormonální aktivity i ke snížení míry únavy a vyčerpání.

Balení:

Počet kapslí v balení: 30 ks.

Dávkování:

1 kapsle 2krát denně. Zapít přiměřeným množstvím tekutiny.

Upozornění:

Stanovená doporučená denní dávka se nesmí přesáhnout. Doplněk stravy se nesmí používat jako náhrada pestré stravy. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Seznam zdravotních tvrzení, které se mohou uvádět, jsou v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (ES) č.1924 / 2006 ze dne 20. prosince 2006 o výživových a zdravotních tvrzeních o potravinách a následných novelizací.

icos

stažený soubor (1)Výrobek není určen jako lék.
Doporučuje se vyvážená strava a zdravý životní styl.

Total Vital Max byl vědecky vyvinut z přírodních látek za použití moderní technologie, bez jakýchkoliv hormonálních a chemických přísad, obsahuje klinicky ověřené složky v prvotřídní kvalitě! Složky jsou zpracovávány nejmodernějšími technologiemi, aby si zachovaly svou maximální sílu a účinnost!