Nachlazení - Bolest - Regenerace 60 kapslí

Značka: Total Vital Max
Silná a všestranná směs, která redukuje příznaky chřipky či nachlazení. Urychluje proces regenerace organismu a tlumí bolesti celého těla. Obsahuje přírodní složky, které tě zdravě nakopnou při nepříjemných pocitech únavy.
 
První doplněk stravy s vědecky vyvinutým složením - 60 kapslí - 30 denní kúra (2 ks denně)
  • Unikátní směs vysoce účinných látek
  • Snižuje míru nachlazení a podporuje vitalitu
  • Určen k prevenci proti mírné bolesti
  • Urychluje proces regenerace
  • Působí protizánětlivě proti virům a bakteriím
  • Snižuje riziko civilizačních chorob
  • Přírodní složení (100% VEGAN)
Dostupnost Skladem
440 Kč
Nachlazení - Bolest - Regenerace 60 kapslí
Značka: Total Vital Max
Nachlazení a bolesti patří obecně mezi nejčastější obtíže. O to důležitější je celková regenerace těla i mysli pro fyzické a psychické zdraví. Prevence a regenerace se často přehlíží, neboť většina lidí jde do lékárny teprve kvůli řešení již vzniknuvších potíží, kterým lze efektivně předcházet. Uvedené zdravotní problémy totiž oslabují regeneraci našeho těla, čímž snižují kvalitu našeho života. Total Vital Max-Nachlazení-Bolest-Regenerace je doplněk stravy vyvinutý tak, aby k tomu nedocházelo.
 
Jedná se o sofistikovaný mix z osvědčených bylin, vitamínů a minerálů, ve kterém nechybí zázvor, echinacea, acai, meduňka, vitamín C, vitamín D, vitaminy B6 a B12 nebo kvalitní česnek. Není divu, že níže uvedené složení efektivně redukuje příznaky chřipky či nachlazení, značně urychluje regenerační procesy v těle stejně jako obnovu energetických zásob ve svalech. Tím ti pomůže vytvořit optimální podmínky pro další fyzický výkon. Tlumí bolest, bojuje s bakteriemi a přispívá k dobrému fyzickému a psychickému stavu. Příznivě ovlivňuje střevní mikroflóru, optimalizuje funkci kardiovaskulárního systému, jater, nervového systému a imunitního systému. 
 
Složení:
 

iconfit Hořčík (Magnézium) - žijeme v rychlé době, kdy je suplementace hořčíku čím dál důležitější pro náš nervový systém i činnost svalů. Hořčík účinně zmírňuje pocity fyzického i psychického vyčerpání. Je důležitý také pro správný vývoj mozku a jeho fungování.

iconfit Zinek - Zinek se osvědčil jako velmi silný bojovník proti infekcím všeho druhu. Kromě toho, že podporuje náš imunitní systém , přispívá k normální syntéze DNA, plodnosti a reprodukci, podporuje také kognitivní funkce mozku a udržení normálního stavu kostí, vlasů, nehtů, pokožky, zraku či hladiny testosteronu. S tím souvisí i podpora řešení celé řady estetických problémů jako je například akné.

iconfit Zázvor - podporuje imunitu, zdraví dýchacích cest a je silným přírodním antioxidantem. Příznivě ovlivňuje funkci srdce a trávení. Zmírňuje nevolnost, zvracení, zažívací křeče, poruchy trávení, dyspepsii i nadýmání. Užívá se také k léčbě zánětlivých onemocnění.

iconfit Třapatka nachová (Echinacea) - na zvyšování imunity při chřipkových epidemiích, vykazuje i značnou aktivitu antibiotickou, a to nejen proti bakteriím, ale i proti některým virům. Tlumí vnímání bolesti a výborně působí při menších infekcích.

iconfit Acai berry - nejsilnější přírodní antioxidant a nejzdravější ovoce na naší planetě. Neuvěřitelně pestré spektrum obsažených antioxidantů pomáhá cítit se mladší a předcházet vážným zdravotním problémům. Výzkum také ukázal, že antioxidanty mohou pomoci regulovat hladinu cholesterolu v těle, zlepšují metabolismus a pomáhají lidem dosáhnout vysněné postavy.

iconfit Meduňka lékařská - vyznačuje se silnou antivirovou i antibakteriální aktivitou, působí sedativně a uvolňuje nervovou soustavu. Pomáhá při migréně (silné bolesti hlavy), pomáhá hojit rány a léčí kožní problémy.

iconfit Česnekový prášek - používá se na zmírnění symptomů rýmy, chřipky a většinu infekcí. Česnek je známý jako přírodní antibiotikum, přispívající k normálnímu fungování imunitního systému, odolnosti vůči dočasnému stresu a zachovávání zdraví srdce i normálních hladin cholesterolu.

iconfit Vitamin C - nejznámější vitamin na imunitní systém. Zvyšuje odolnost těla proti nemocem, zmírňuje pocity vyčerpání, ale je to také antioxidant, který zabraňuje předčasnému stárnutí buněk.

iconfit Vitamin B6, B12, D3 - vitamíny, které jsou nedílnou součástí této vyvážené směsi a každé suplementace zacílené na optimální budování imunitního systému. Dále jsou důležité pro stavbu kostí i zubů a podporují činnost svalů.

Balení:

Počet kapslí v balení: 60 ks.

Dávkování:

2 kapsle denně, zapít tekutinou.

Upozornění:

Stanovená doporučená denní dávka se nesmí přesáhnout. Doplněk stravy se nesmí používat jako náhrada pestré stravy. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Seznam zdravotních tvrzení, které se mohou uvádět, jsou v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (ES) č.1924 / 2006 ze dne 20. prosince 2006 o výživových a zdravotních tvrzeních o potravinách a následných novelizací.

Total Vital Max byl vědecky vyvinut z přírodních látek za použití moderní technologie, bez jakýchkoliv hormonálních a chemických přísad, obsahuje klinicky ověřené složky v prvotřídní kvalitě! Složky jsou zpracovávány nejmodernějšími technologiemi, aby si zachovaly svou maximální sílu a účinnost!