Prostata - Potence - Libido 60 kapslí

Značka: Total Vital Max
Posilující mix Macy, Tribulusu, Serenoi, Gravioly a Ženšenu, která pomáhá při problémech s močovými cestami, prostatou, potencí a libidem, což přispívá ke zvýšení pohlavní aktivity. Perfektní přírodní směs pro zralé muže!
 
První doplněk stravy s vědecky vyvinutým složením - 60 kapslí - 30 denní kúra (2 ks denně)
  • Unikátní směs vysoce účinných látek
  • Podporuje a udržuje správnou funkci prostaty a močových cest
  • Zvyšuje libido mužů i žen
  • Zlepšuje potenci a mužskou výkonnost
  • Působí preventivně proti vzniku rakoviny prostaty
  • Přírodní složení (100% VEGAN)
Dostupnost Skladem
535 Kč
Prostata - Potence - Libido 60 kapslí
Značka: Total Vital Max
Zdravá prostata je velmi důležitou součástí fyzického a psychického zdraví každého muže. Existuje významný vztah mezi vyšším stupněm prostatických obtíží a jeho dopadem na potenci, tím pádem i na kvalitu pohlavního života. Libido je přirozenou součástí každého muže i ženy. Na jeho funkci mají vliv hormony a správná činnost hormonální soustavy. Je tedy zcela přirozené, že se s přibývajícím věkem snižuje spolu s tím, jak postupně klesá tvorba mužských a ženských hormonů.

Total Vital Max-Prostata-Potence-Libido je doplněk stravy obsahující posilující směs Macy, Tribulusu, Serenoi, Gravioly a Ženšenu, která může výrazně napomáhat při problémech s močovými cestami, prostatou, potencí a libidem, což přispívá ke zvýšení pohlavní aktivity. Složky tohoto Total Vital Maxu pomáhají zmírňovat problémy s močovým ústrojím a působí preventivně proti vzniku rakoviny prostaty. Obsahují jedinečný a čistě přírodní zdroj všech potřebných složek na lepší prokrvení pohlavního orgánu, pro zdravou mužskou prostatu a excelentní potenci.
 
Složení:
 

iconfit Řeřicha peruánská (Maca) - slavná rostlina bylinné medicíny a jedna z nejstarších bylin na světě, často přezdívaná jako "královna And“ či "peruánská viagra", je odnepaměti využívána muži i ženami coby přírodní afrodiziakum. U mužů zajišťuje účinnou péči o prostatu a celkově podporuje pocit mužství! Nezávisle na pohlaví pak posiluje vytrvalost, fyzickou i psychickou odolnost a dodává tělu hromadu energie. Maca se řadí mezi tzv. adaptogeny čili napomáhá našemu tělu přizpůsobit se vnějšímu prostředí. Obsahuje značné množství zdraví prospěšných látek včetně vysokého obsahu vitamínů a minerálů.

iconfit Kotvičník zemní (Tribulus Terrestris) - příznivě ovlivňuje normální hladinu mužského pohlavního hormonu a tím zvyšuje potenci a libido. Kromě pohlavní soustavy kotvičník zlepšuje i tu močovou a přispívá ke správnému fungování prostaty, působí močopudně, díky čemuž jsou močové cesty lépe pročištěné. 

iconfit Ženšen korejský - nejsilnější posilující prostředek tradiční čínské medicíny, který pomáhá zmírňovat problémy s močovým ústrojím a zvyšuje pohlavní aktivitu, mobilitu spermií. Napomáhá při problémech s erektilní dysfunkcí.

iconfit Graviola - Annona šupinatá - příznivě ovlivňuje srdce a cévy (kardiovaskulární systém), snižuje krevní tlak, prospívá pacientům s onkologickým onemocněním a je účinná proti rakovině prostaty.

iconfit Serenoa plazivá - má léčivé účinky na prostatu a močové cesty. Během studií se prokázalo, že aktivní složky rostliny pomáhají snižovat příznaky zvětšené prostaty (hyperplazie) a také při léčbě patologie prostaty.

iconfit Zinek - Zvyšuje tvorbu testosteronu a spermií u mužů, je významnou podpůrnou složkou, která ovlivňuje vzrušení a kvalitu ztopoření. Zároveň posiluje přirozenou obranyschopnost organismu.

Balení:

Počet kapslí v balení: 60 ks.

Dávkování:

2 kapsle denně, zapít tekutinou.

Upozornění:

Stanovená doporučená denní dávka se nesmí přesáhnout. Doplněk stravy se nesmí používat jako náhrada pestré stravy. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Seznam zdravotních tvrzení, které se mohou uvádět, jsou v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (ES) č.1924 / 2006 ze dne 20. prosince 2006 o výživových a zdravotních tvrzeních o potravinách a následných novelizací.

 

icos

stažený soubor (2)Výrobek není určen jako lék.
Doporučuje se vyvážená strava a zdravý životní styl.

 

Total Vital Max byl vědecky vyvinut z přírodních látek za použití moderní technologie, bez jakýchkoliv hormonálních a chemických přísad, obsahuje klinicky ověřené složky v prvotřídní kvalitě! Složky jsou zpracovávány nejmodernějšími technologiemi, aby si zachovaly svou maximální sílu a účinnost!