Spánek - Stres - Deprese 60 kapslí

Značka: Total Vital Max
Uklidňující směs, která příznivě působí při nespavosti, stresu a úzkostných stavech. Mix stvořený pro lidi s vysokým životním tempem a nasazením, aby se mozek dokázal zregenerovat. Síla přírody, co pomůže vyléčit nervozitu, nespavost i nejednu depku!
 
První doplněk stravy s vědecky vyvinutým složením - 60 kapslí - 30 denní kúra (2 ks denně)
  • Unikátní směs vysoce účinných látek
  • Ke správnému duševnímu a psychickému zdraví
  • Zajišťuje emoční rovnováhu a má uklidňující účinek
  • Zmírňuje příznaky nervového napětí
  • Zlepšuje kvalitu spánku
  • Přírodní složení
Dostupnost Skladem
465 Kč
Spánek - Stres - Deprese 60 kapslí
Značka: Total Vital Max
Máš toho hodně a špatně spíš? Trápí tě depky, úzkost nebo nervozita? Dnešní doba s sebou přináší opravdu pořádnou porci stresu prakticky den co den. Stres je pozitivní jen dokud je ho relativně málo a máme ho plně pod kontrolou. Pod tíhou všedních i nevšedních starostí se však z kontroly snadno vymyká a vzniká tak chronický stres, při kterém organismus neúměrně reaguje na stresové situace, a který už nám neprospívá ani trochu. Naopak dokáže lidské tělo pořádně zdecimovat. Nespočet zdravotních problémů je v dnešní době právě důsledkem nadměrného stresu. Pokud totiž nemáme stres pod kontrolou a nedokážeme se s ním přirozeně vypořádat, může vyvolávat nespavost nebo vést, kromě toho, že jsme nervní, až k depresi. Vliv psychického zdraví a nespavost na celkový zdravotní stav lidé často podceňují a přehlížejí. Proto vznikla tato výjimečná kombinace přírodních látek a vitaminů, která ti pomůže s regenerací mozku a nervové soustavy pro lepší spánek, a tím pádem i celkové zdraví a výkon. Každý den!

Total Vital Max-Spánek-Stres-Deprese je doplněk stravy obsahující jedinečnou směs kozlíku, meduňky, chmele, hořčíku, levandule nebo mimo jiné melatoninu, která příznivě působí při nespavosti, stresu a úzkostných stavech. Jedinečná kombinace přírodních látek pro zlepšení nálady, duševní rovnováhu, podporuje pozitivní náladu a pro lidi, kteří trpí na dlouhé usínání a neklidný spánek, který lidskému organismu dlouhodobě velmi škodí. Složení tohoto produktu intenzivně podporuje správnou činnost nervové soustavy a maximalizuje kvalitu spánku.
 
Složení:
 

iconfit Kozlík lékařský - zkracuje dobu usínání, přispívá k hlubšímu a klidnějšímu spánku. Pomáhá překonávat chronické poruchy spánku a deprese. Zklidňuje bušení srdce a bolesti hlavy. Snižuje vzrušení a zklidňuje nervy. Uvolňuje také svalové napětí a křeče.

iconfit Meduňka lékařská - má příznivé účinky na centrální nervový systém (CNS): zklidňuje, zmírňuje úzkost, zlepšuje náladu, zbystřuje smysly a zlepšuje paměť. Meduňka má také pozitivní vliv na prevenci a léčbu Alzheimerovy choroby.

iconfit Melatonin - nenahraditelný „hormon spánku“, kterého má většina populace značný nedostatek. Podporuje, respektive přirozeně iniciuje zdravý a ničím nerušený spánek. Zároveň se jedná o jeden z nejvýznamnějších antioxidantů! Aktivně podporuje spalování tuků v organismu, posiluje imunitu a pomáhá chránit před onkologickými onemocněními.

iconfit Hořčík (Magnézium) - výrazně zmírňuje pocity únavy či vyčerpání a pomáhá organismu zvládat stres, psychické i fyzické vypětí. Zmírňuje křeče a svalové záškuby, způsobené stresem nebo vyčerpáním. Podporuje správnou činnost nervového systému i energetického metabolismu, a proto je vhodné doplňovat jej dlouhodobě. Kromě zdravé a odolné psychiky napomáhá také k udržování zdravých kostí a zubů.

iconfit Chmel otáčivý - má uklidňující účinky a zvyšuje kvalitu spánku. Podporuje nervový systém a přispívá k udržení normální hladiny cholesterolu v krvi.

iconfit Levandule úzkolistá - zmírňuje příznaky psychického stresu a vyčerpání. Používá se také k navození spánku. Hlavní účinek je tedy anxiolytický a sedativní, což znamená, že zmírňuje úzkost, uklidňuje, ve vyšších dávkách nám pak pomáhá usnout a prodlužuje spánek. To vše umí příroda.

iconfit Vitamín B6 - je znám jako "vitamín na nervy", neboť se skvěle doplňuje (a často také prodává) v kombinaci s magnéziem (viz výše), kdy se podává ke správnému fungování nervového systému a napomáhá při zmírňování svalových křečí. Podporuje efektivní fungování nervového a imunitního systému a správný průběh metabolismu. 

Balení:

Počet kapslí v balení: 60 ks.

Dávkování:

2 kapsle denně, zapít tekutinou.

Upozornění:

Stanovená doporučená denní dávka se nesmí přesáhnout. Doplněk stravy se nesmí používat jako náhrada pestré stravy. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Seznam zdravotních tvrzení, které se mohou uvádět, jsou v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (ES) č.1924 / 2006 ze dne 20. prosince 2006 o výživových a zdravotních tvrzeních o potravinách a následných novelizací.

Total Vital Max byl vědecky vyvinut z přírodních látek za použití moderní technologie, bez jakýchkoliv hormonálních a chemických přísad, obsahuje klinicky ověřené složky v prvotřídní kvalitě! Složky jsou zpracovávány nejmodernějšími technologiemi, aby si zachovaly svou maximální sílu a účinnost!