Těhotenství - Plodnost 60 kapslí

Značka: Total Vital Max
Přírodní směs pro revitalizaci reprodukční soustavy. Jedinečná kombinace Kyseliny listové, Omega-3 mastných kyselin (EPA, DHA), Vápníku, Železa, Jódu a Vitamínů E, C, D, B3, B6, B12, která byla navržena tak, aby vyhovovala maminkám a jejich miminkům ve všech důležitých oblastech. Doplněk stravy pro ženy před a během těhotenství.
 
První doplněk stravy s vědecky vyvinutým složením - 60 kapslí - 30 denní kúra (2 ks denně)
  • Unikátní směs vysoce účinných látek
  • Přispívá k růstu zárodečných tkání během těhotenství
  • Na podporu plodnosti mužů i žen
  • Přispívá ke zdravému vývoji plodu
  • Ke správnému fungování imunitního systému
  • Přírodní složení
Dostupnost Skladem
515 Kč
Těhotenství - Plodnost 60 kapslí
Značka: Total Vital Max
Pokud plánuješ otěhotnět, je vhodné věnovat větší pozornost svému životnímu stylu a správně pečovat o svůj celkový tělesný stav, to znamená mimo jiné vyhýbat se stresu nebo stravovat se pestře a vyváženě. Total Vital Max-Těhotenství-Plodnost je opravdu účinný, přírodní hormon-regulační komplex výživných látek a vitamínů určený pro ženy před a během těhotenství.
 
Total Vital Max-Těhotenství-Plodnost je doplněk stravy obsahující unikátní směs Kyseliny listové, Omega-3 mastných kyselin (EPA, DHA), Vápníku, Železa, Jódu, Vitamínů E, C, D, B6, B3, B12, která přispívá k růstu zárodečných tkání během těhotenství, k udržení zdravých kostí, svalů, správné funkce mozku, dobrého zraku a k správnému fungování štítné žlázy, a to jak maminky, tak jejího miminka. Revitalizuj svou reprodukční soustavu s doplňkem Total Vital Max-Těhotenství-Plodnost.
 
Složení:
 

iconfit 3-omega mastné kyseliny EPA a DHA - jsou látky, které si naše tělo neumí samo vytvořit. Zajišťují děťátku správný vývoj mozku, srdce a zraku také udržují zdravé cévy a dobrý krevní tlak matky. Důležité jsou i pro kojící ženy, protože pozitivně ovlivňují správný růst a vývoj dítěte (plodu).

iconfit Vitamín E - dokáže zregenerovat buňky a díky této vlastnosti je účinný i při zvyšování plodnosti. Je nezbytný pro zdraví vaječníků, neboť podporuje kvalitu vajíček. Je to jeden z vitamínů který se užívá na bezpečné zvýšení šance na otěhotnění (spolu s kyselin listovou, niacinem, vitaminem D a 3-omega mastnými kyselinami).

iconfit Kyselina listová - je jednou z nejdůležitějších látek, nezbytných pro správný vývin miminka během prenatálního období. Přispívá k růstu zárodečných tkání během těhotenství, k syntéze aminokyselin, k optimální tvorbě krve. Podporuje imunitní systém psychickou rovnováhu, posiluje organismus, odstraňuje únavu a hraje důležitou roli v procesu dělení buněk.

iconfit Vápník - vyvíjející se plod spotřebuje při tvorbě svých kostí velké množství vápníku. Sehrává důležitou funkci nejen při tvorbě kostní a zubní tkáně, ale je potřebný i při srážení krve, činnosti nervové soustavy a svalstva.

iconfit Magnézium- v těhotenství je zvýšená spotřeba magnézia, s růstem plodu totiž stoupají nároky na spotřebu magnézia. Zvýšená fyzická zátěž, těhotenství, chronická onemocnění nebo jednostranná strava jsou častým důvodem úbytku hořčíku v našem těle. Tento minerál zmírňuje ranní nevolnosti v těhotenství, udržuje správnou hladinu cukru a cholesterolu v krvi a pomáhá regulovat nepravidelný srdeční rytmus. 

iconfit Vitamíny B3, B6, B12, C - podporují normální funkci imunitního systému. Přispívají k udržení normálního energetického metabolismu a normální funkci nervového systému. Pomáhají snižovat pocit únavy a vyčerpání. Podílí se na tvorbě DNA, také na dělení buněk v těle, tvorbě krve a růstových procesech.

iconfit Vitamin D - přispívá k normální funkci imunitního systému a hraje roli při buněčném dělení. Má také velký vliv na udržení normálního stavu zubů a kostí, a to nejen v průběhu těhotenství.

iconfit Železo, Jód - Železo je velmi důležité pro tvorbu hemoglobinu - proteinu obsaženého v červených krvinkách, díky kterému dokáží transportovat kyslík. Nedostatek železa v těle matky zvyšuje rizika (např. předčasného porodu, nízké porodní váhy ad.) Jod přispívá k normální tvorbě hormonů štítné žlázy a její správné funkci.

Balení:

Počet kapslí v balení: 60 ks.

Dávkování:

2 kapsle denně, zapít tekutinou.

Upozornění:

Stanovená doporučená denní dávka se nesmí přesáhnout. Doplněk stravy se nesmí používat jako náhrada pestré stravy. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Seznam zdravotních tvrzení, které se mohou uvádět, jsou v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (ES) č.1924 / 2006 ze dne 20. prosince 2006 o výživových a zdravotních tvrzeních o potravinách a následných novelizací.

Total Vital Max byl vědecky vyvinut z přírodních látek za použití moderní technologie, bez jakýchkoliv hormonálních a chemických přísad, obsahuje klinicky ověřené složky v prvotřídní kvalitě! Složky jsou zpracovávány nejmodernějšími technologiemi, aby si zachovaly svou maximální sílu a účinnost!